marta
R E K L A M A

Sobków

Drukuj

Uczniowie z Sobkowa poznają żydowską historię swojego miasta

Aleksandra Tomaszewska Koordynator programu Szkoła Dialogu włącz .

W środę 1 października 2014 r. uczniowie z Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Sobkowie rozpoczęli warsztaty w ramach „Szkoły Dialogu” – programu edukacyjnego fundacji Forum Dialogu objętego honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Warsztaty odbyły się dotychczas z ogromnym sukcesem w prawie 200 szkołach w około 120 miejscowościach całej Polski.

Drukuj

Impreza w Centrum Kultury Nagłowice

Administracja włącz .

W piątek 30 sierpnia w Centrum Kultury w Nagłowicach odbyła się impreza z okazji zakończenia wakacji. Była to pierwsza impreza zorganizowana w nowym, niedawno otwartym obiekcie. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Drukuj

v1a Protest w Sobkowie

Edgar Wojtasiak włącz .

15 grudnia w Sobkowie odbył się trzeci protest mieszkańców przeciwko budowie nowych kopalń.

Przygotowali: Anna Klimczak i Edgar Wojtasiak.

Drukuj

LGD NA FESTYNIE W SOBKOWIE

Administrator włącz .

Już po raz jedenasty odbył się w Sobkowie festyn pod hasłem „Krew darem życia”. W tym roku Lokalna Grupa Działania miała przyjemność współorganizować tę jakże ważną imprezę, na której uczestnicy mieli okazję oddać krew ratując przy tym nie jedno ludzkie życie. Pomimo deszczowej pogody festyn przebiegał w miłej atmosferze. Zebrani mieli okazję posłuchać występów zespołów młodzieżowych, indywidualnych młodych talentów z naszego powiatu a także lokalnego zespołu ludowego „Sobkowianki.” Lokalną Grupę Działania reprezentował Dyrektor biura Pan Marian Frankiewicz oraz pracownik Anna Stradomska. Na stoisku można było zaopatrzyć się w materiały promujące działalność LGD oraz informujące o możliwości pozyskiwania funduszy unijnych.

stat4u